-0%
PY21W
1
/
din
3
Set 2 x bec halogen BA15S PY21W OSRAM 560 lm - 7507-2BL
Set 2 x bec halogen BA15S PY21W OSRAM 560 lm - 7507-2BL
SKU:7507-2BL
No reviews
Preț obișnuit
15,00 lei
Preț obișnuit
0,00 lei
Preț redus
15,00 lei
Preț unitar
/
pe
TVA inclus.
Produs
100% original
Modalități multiple de plată
Estimat livrare
From date
-
to date
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip Bec | BA15S PY21W |
| Tehnologie | halogen |
| Temperatură de culoare | 2000k |
| Flux Luminos | 560 lumeni / set (280 lumeni / bec) |
| Putere | 42W / set (21W / bec) |
| Tensiune de operare | 12V |
| Durată de viață | 500 ore |
| Instalare | Plug & Play - Instalare ușoară fără modificări |
| EAN | 6422026105806 |
| Conținut Pachet |
|
Nu ești sigur dacă ți se potrivește? Verifică mai jos:

Share
