LED C5W LUSMAR™ Festoon - 31, 36, 39, 41 mm 300 lm, Canbus - fara eroare - off-road
LED C5W LUSMAR™ Festoon - 31, 36, 39, 41 mm 300 lm, Canbus - fara eroare - off-road
SKU:FESTOON-31
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Bec led C5W Festoon.
Destinat pentru iluminare LED portbagaj, torpedou, plafonieră, etc.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Model: | C5W Festoon |
| Dumeniu de utilizare | Competiții sportive / off-road |
| Voltaj: | 12V |
| Putere | 2W/buc |
| Lumeni | 300 lm/buc |
| Culoare | 6000k - alb |
| Material | Aluminiu + fibră |
| Tip led | Led CSP 4014 |
| Clasificare | IP68 - rezistent la apă, praf* |
| Temperatură lucru | -40℃ - +105℃ |
| Durată viață | Până la 30.000 ore |
Lungime: 39 mm, Lățime: 12,4 mm
Lungime: 41 mm, Lățime: 12,4 mm
Nu ești sigur dacă ți se potrivește? Verifică mai jos:

Share

Am comandat becuri de pozitie si pentru numere înmatriculare ,sunt multumit recomand!
O schimbare in bine in ceea ce privește lumina in interior. O poza comparativa: in spate clasic, in fața bec led.
Becuri LED pentru iluminat interior. Dau lumină cool și funcționează și efectul de fade.
Recomand, am comandat varianta de 36mm pentru lampa din portbagaj plug and play, luminează super bine acum in portbagaj. Recomand cu încredere !
Recomand, am comandat varianta de 36mm pentru lampa din portbagaj plug and play, luminează super bine acum in portbagaj. Recomand cu încredere !