-25%
H7
OMOLOGAT RAR
1
/
din
2
Kit led H7 LUSMAR™ ROAD LEGAL 5700K omologat RAR
Kit led H7 LUSMAR™ ROAD LEGAL 5700K omologat RAR
SKU:H7-RL20
0%
Se încarcă...
No reviews
Preț obișnuit
375,00 lei
Preț obișnuit
500,00 lei
Preț redus
375,00 lei
Preț unitar
/
pe
TVA inclus.
Produs
100% original
OMOLOGAT
R.A.R.
Dezvoltat
100% în România
Garanție
4 ani
Retur
GRATUIT
Fără eroare în bord
Luminozitate
de 3x mai mare
Estimat livrare
From date
-
to date
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip Bec | H7 LED (Înlocuitor Halogen) |
| Tehnologie | LED CUSTOM - automotive |
| Temperatură de culoare | 5700K - Alb / Diamond White |
| Flux Luminos | 3000 lumeni / set (1500 lumeni / bec) |
| Putere | 28W / set (14W / bec) |
| Tensiune de operare | 12V |
| Compatibilitate Canbus | Fără eroare pe unele autoturismele cu sistem Canbus |
| Durată de viață | 35000 ore |
| Material | Aluminiu + Cupru pentru disipare termică eficientă |
| Protecție | IP68 - Rezistent la apă și praf |
| Temperatură de operare | -40°C până la +105°C |
| Instalare | Plug & Play - Instalare ușoară fără modificări |
| EAN | 0704384660606 |
| Conținut Pachet |
|
Share

