-0%
H7
1
/
din
3
Kit halogen H7 OSRAM Night Breaker 3000 lumeni +220% - 64210NB220-2HB
Kit halogen H7 OSRAM Night Breaker 3000 lumeni +220% - 64210NB220-2HB
SKU:64210NB220-2HB
No reviews
Preț obișnuit
160,00 lei
Preț obișnuit
0,00 lei
Preț redus
160,00 lei
Preț unitar
/
pe
TVA inclus.
Produs
100% original
Retur
GRATUIT
Fără eroare în bord
Luminozitate
de 2x mai mare
Estimat livrare
From date
-
to date
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip Bec | H7 |
| Tehnologie | Halogen |
| Temperatură de culoare | 3200K |
| Flux Luminos | 3000 ±10 % lumeni / set (1500 ±10 % lumeni / bec) |
| Putere | 116W / set (58W / bec) |
| Tensiune de operare | 12V |
| Compatibilitate Canbus | Fără eroare |
| Durată de viață | 250 ore |
| Instalare | Plug & Play - Instalare ușoară fără modificări |
| EAN | 4062172399326 |
| Conținut Pachet |
|
Share

