-20%
H15
1
/
din
3
Kit halogen H15 OSRAM Night Breaker 520/2700 lumeni +20% - 64176CBN-2HB
Kit halogen H15 OSRAM Night Breaker 520/2700 lumeni +20% - 64176CBN-2HB
SKU:64176CBN-2HB
No reviews
Preț obișnuit
320,00 lei
Preț obișnuit
400,00 lei
Preț redus
320,00 lei
Preț unitar
/
pe
TVA inclus.
Produs
100% original
Retur
GRATUIT
Fără eroare în bord
Luminozitate
de 2x mai mare
Estimat livrare
From date
-
to date
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip Bec | H15 |
| Tehnologie | Halogen |
| Temperatură de culoare | 3700K |
| Flux Luminos | 520/2700 ±10 % lumeni / set (260/1350 ±10 % lumeni / bec) |
| Putere | 30/110W / set (15/55W / bec) |
| Tensiune de operare | 12V |
| Compatibilitate Canbus | Fără eroare |
| Durată de viață | 2000/200 ore |
| Instalare | Plug & Play - Instalare ușoară fără modificări |
| EAN | 4062172387651 |
| Conținut Pachet |
|
Share

